Blog

10 najczęściej oglądanych klipów video na YouTube w 2017 roku

Oto 10 najczęściej oglądanych klipów video na YouTube w 2017 roku. Nikogo nie zdziwi że na szczycie pojawił się Luis Fonsi z hitem ubiegłego roku – „Despacito. Mogliśmy słuchać piosenki we wszystkich stacjach radiowych a w Polsce wystąpił podczas nocy sylwestrowej. Gdy się dobrze wsłuchamy, 6 z 10 najczęściej odtwarzanych klipów jest w języku Hiszpańskim.

5 darmowych stocków video

Platformy społecznościowe rozkwitają. Prawie każda z nich ma obecnie coś w rodzaju creatora video. Ten rodzaj treści będzie jeszcze długo królował, musisz więc wyposażyć się w narzędzia do ich tworzenia. Zacznij od zaprzyjaźnienia się ze stockami video.

Napisy do video na YouTube? Poznaj platformę Amara!

Zastanawiałaś/-eś się kiedyś, jak dodać napisy do filmu na YouTube w różnych językach? Dziś kolejny wpis z serii know-how! Mamy dla Was narzędzie, które sprawi, że tłumaczenie napisów do video będzie niewiarygodnie proste! Poznajcie platformę Amara, wielokrotnie nagradzaną i bardzo prostą w użyciu.

FEN 19 Bitwa o Wrocław [karta walk]

Już 14 października 2017 federacja Fight Exclusive Night po raz siódmy zawita do Wrocławia. FEN19 „Bitwa od Wrocław” odbędzie się w Hali Orbita, a zobaczymy w niej aż 10 pojedynków – 7 w formule MMA i 3 w K-1. Będą powroty, będą walki o pasy mistrzowskie oraz spektakularne rewanże.

SEO na YouTube. Jak zacząć?

Czym jest SEO i dlaczego jest ważne na YouTube? O czym musisz pamiętać, aby zwiększyć szansę na to, by twoje video na YouTube zyskało jeszcze więcej wyświetleń? Dziś kolejny wpis z serii know-how.

Jak twórcy video zarabiają pieniądze?

Tworzysz video? Zastanawiasz się, jak inni na tym zarabiają? Nie szukaj dalej. W pierwszej analizie tego typu Social Media Examiner zlecił kompleksowe badanie ponad 4.300 twórców. Wśród nich znalazło się: 2831 blogerów, 2625 twórców video i 517 podkasterów.

Facebook testuje ‘Instant Videos’

Facebook testuje nową funkcję o nazwie “Instant Videos”. Pozwala ona zapisać video z Facebooka, gdy jesteśmy połączeni z siecią, i obejrzeć/dokończyć oglądanie, gdy będziemy offline. Na wcześniej załadowanych filmach użytkownicy będą mogli dostrzec ikonkę błyskawicy.

Jak dodać aktywny link do InstaStory?

Zastanawiasz się, jak dodać aktywny link na Instagramie? Oto kilka wskazówek, które pomogą zwiększyć ruch na Twojej witrynie za pośrednictwem jednego z najpopularniejszych obecnie serwisów społecznościowych!

Jak zweryfikować konto na YouTube?

Zapewne większość z Was zadaje sobie teraz pytanie, po co właściwie weryfikować konto na YouTube? Otóż każdy, kto to zrobi, będzie mógł dodawać do swojego konta video dłuższe niż 15 minut, a także ustawić niestandardową miniaturkę filmu.

Gramy razem z Mistrzami Świata!

W dniach 11-13.08.2017 w Krakowie odbył się XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. Jak już wiecie, ViralSeed, obok takich marek jak Orlen, Adidas, Polski Cukier czy Double Tree by Hilton, był jednym z partnerów wydarzenia. Jesteśmy dumni, że mogliśmy wesprzeć tak wspaniale zorganizowany turniej siatkówki.

Facebook wprowadza nową platformę do Video

Facebook zapowiedział wprowadzenie nowej platformy Watch z własnymi filmami video. Oglądanie będzie możliwe na telefonie komórkowym, na komputerach stacjonarnych i laptopach oraz w aplikacjach telewizyjnych. Filmy będą przygotowywane przez wydawców m.in. National Geographic, Hearst i Tastemade.

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o video na facebooku

Digital video ciągle rośnie! Jak podaje Cisco: Na całym świecie ruch z filmów video będzie stanowił ponad 80% całego ruchu internetowego konsumentów do 2020 roku.

Dziś oddajemy w Wasze ręce najważniejsze informacje dotyczące #videocontent na facebooku. Czy warto inwestować w #videomarketing na portalu Zuckerberga? Oceńcie sami.

ViralSeed partnerem XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera

Poza działaniami czysto branżowymi, podejmujemy również współpracę przy kreatywnych inicjatywach w dziedzinach sportu i rozwoju kultury.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w tym roku po raz drugi zostaliśmy partnerem największego i najbardziej prestiżowego turnieju towarzyskiego w piłce siatkowej mężczyzn.

Reklama natywna: hit, kit czy przyszłość?

Termin ślepoty banerowej został już tak wyeksploatowany, że nie ma potrzeby roztrząsania go po raz kolejny. Co bardziej nurtuje dzisiejszych marketerów, to jakimi metodami dotrzeć do konsumenta, tak, aby nie...

Read More

Statystyki: YouTube stats 2017

Mamy dla Was garść faktów i statystyk dotyczących YouTube –  2017. Część z Was YouTube stats do prezentacji, raportów czy sprawozdań. Dane przedstawione poniżej szybko się dezaktualizują, dlatego będziemy je dla Was aktualizować.

FEN 15 Final Strike: official aftermovie

Już jest! Jeszcze ciepłe i świeże jak bułeczki z piekarni: oficjalne video z Gali FEN 15 Final Strike, której byliśmy jednymi ze sponsorów. Obfitujące w fantastyczne emocje wydarzenie miało miejsce...

Read More

Jak skutecznie promować video w sieci?

Postaw na video seeding i wygraj internety!   Dobre dopasowanie kanałów do grupy docelowej, realne obejrzenia zamiast bezwartościowych wyświetleń, duże zaangażowanie widzów i zwiększone szanse na wystąpienie efektu wirusowego. To tylko niektóre...

Read More

Event na Torze Słomczyn 10.11.2016

Od czasu do czasu lubimy rozerwać się na strzępy 😉 i organizujemy sobie mały odjazd od codziennych obowiązków. Tym razem wyskoczyliśmy na tor wyścigowy do Słomczyna pod Warszawą. Było naprawdę...

Read More

XIV Memoriał Wagnera

Podczas Memoriału Wagnera w Krakowie nasi Mistrzowie Świata w piłce siatkowej mieli okazję przetestować możliwości supersamochodów. Byliśmy tam i my. Fantastyczna impreza, niezapomniane emocje. Sprawdzajcie video z przejazdu siatkarzy przez...

Read More

Czy można zarobić na publikacji video?

Jeśli już tutaj trafiłeś, oznacza to, że chciałbyś dowiedzieć się, jak zarabiać na publikacji filmów video w mediach społecznościowych lub na www. Jest to możliwe dzięki w pełni automatycznej platformie do promocji video na YouTubie. W jaki sposób? Zachęcamy do lektury!

X