5 nowości w aplikacji YouTube, o których warto wiedzieć

5 nowości w aplikacji YouTube, o których warto wiedzieć

Gdy 12 lat temu YouTube pojawił się w sieci, był pojedynczą witryną internetową, która obsługiwała jeden format video: 320×240 w formacie 4:3.Obecnie YouTube umożliwia oglądanie filmów SD, HD, 4K, 360, 3-D i live video na prawie każdym urządzeniu posiadającym połączenie internetowe – od komputerów stacjonarnych po telefony, tablety do telewizorów, konsole do gier, a nawet zestawy VR.
Nowości w aplikacji YouTube #VideoMarketing #YouTube Click To Tweet


Mówiąc krótko, YouTube bardzo się zmienił. W ciągu ostatnich kilku miesięcy twórcy rozpoczęli jego aktualizację. Kiedy wszystko zostanie wdrożone i ogłoszone, przyniesie użytkownikom nowy poziom funkcjonalności i spójny wygląd komputerach stacjonarnych oraz urządzeniach mobilnych.


Jak zapewne większość z Was zauważyła, YouTube ma nowe logo:
Zacznijmy od aplikacji mobilnej YouTube, która ma wiele nowych funkcji:


  • Przejrzysty nowy design: biały nagłówek w celu wyróżnienia treści. Karty nawigacji zostały przeniesione na dół tak, aby były bliżej kciuków. Dodano też nowe karty: Biblioteka i Konta, aby użytkownik mógł łatwiej odnaleźć to, czego szuka.

  • Filmy, które podążają za Tobą: YouTube pracuje nad wprowadzeniem nawigacji w aplikacji za pomocą gestów. Niedawno poinformowano o możliwości przewijania video za pomocą ruchu palca.

  • Oglądaj video ustawiając tempo: już teraz w aplikacji mobilnej możesz zmieniać tempo odtwarzania video na takie, jakie najbardziej Ci odpowiada.

  • Dostosowany wygląd do video: wkrótce odtwarzacz YouTube bez problemu zmieni kształt, aby dopasować się do oglądanego formatu wideo: na przykład pionowy, kwadratowy lub poziomy. Oznacza to, że zawsze będziesz mieć najlepszą jakość oglądania – włączając pionowe filmy bez czarnych pasków po bokach!

  • Przeglądanie sugerowanych filmów: niedawno została dodana funkcja, która pozwala wyświetlać szereg sugerowanych filmów podczas oglądania na pełnym ekranie.Nie wszystkie z opisanych wyżej funkcji są już dostępne dla wszystkich. Twórcy YouTube są w trakcie rozpowszechniania ich wśród swoich użytkowników. Sprawdź, czy na swoim urządzeniu masz najnowszą wersję aplikacji.🚨 Chcesz poznać naszą ofertę? Powiemy Ci jak zwiększyć ilość obejrzeń 📈 Twojego Video na YouTube! Skontaktuj się z nami: [email protected]


Video seeding pozwala osiągnąć duże zaangażowanie, które jest potrzebne do wirusowego rozprzestrzeniania filmu. Reklama natywna w internecie. Social Video Seeding

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

X