Facebook testuje ‘Instant Videos’

Facebook testuje ‘Instant Videos’

Facebook testuje nową funkcję o nazwie “Instant Videos”. Pozwala ona zapisać video z Facebooka, gdy jesteśmy połączeni z siecią, i obejrzeć/dokończyć oglądanie, gdy będziemy offline. Na wcześniej załadowanych filmach użytkownicy będą mogli dostrzec ikonkę błyskawicy.
Funkcja Instant Video będzie podobna do Instant Articles. Filmy wgrane na portalu społecznościowym będą ładować się znacznie szybciej na urządzeniach mobilnych, dzięki czemu użytkownicy nie będą musieli czekać aż załaduje się strona wydawcy.


Facebook testuje ‘Instant Videos’ #VideoMarketing #Facebook Click To Tweet


Jak informuje TechCrunch, nowa funkcja może przynieść korzyści również niedawno uruchomionej platformie Watch. Użytkownicy mogliby zachować odcinki seriali na telefonie i odtwarzać je, gdy mają ograniczony dostęp do sieci: w pociągu, metrze, itp.
Facebook potwierdził w rozmowie z TechCrunch, że Instant Videos jest obecnie testowany przez niewielką liczbę użytkowników z systemem Android.


🚨 #VideoMarketing.iem zajmujemy się od 8 lat. Powiemy Ci jak zwiększyć ilość obejrzeń 📈 Twojego Video na YouTube! Skontaktuj się z nami: [email protected]


Video seeding pozwala osiągnąć duże zaangażowanie, które jest potrzebne do wirusowego rozprzestrzeniania filmu. Reklama natywna w internecie. Social Video Seeding

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

X