FEN 19 Bitwa o Wrocław [karta walk]

FEN 19 Bitwa o Wrocław [karta walk]

Już 14 października 2017 federacja Fight Exclusive Night po raz siódmy zawita do Wrocławia. FEN19 „Bitwa od Wrocław” odbędzie się w Hali Orbita, a zobaczymy w niej aż 10 pojedynków – 7 w formule MMA i 3 w K-1. Będą powroty, będą walki o pasy mistrzowskie oraz spektakularne rewanże.
Poza działaniami czysto branżowymi, podejmujemy również współpracę przy kreatywnych inicjatywach w dziedzinach sportu. Dlatego to już kolejna edycja Fight Exclusive Night – FEN 19 „Bitwa od Wrocław”, podczas której ViralSeed jest jednym ze sponsorów. Karta walk FEN 19 „Bitwa od Wrocław” prezentuje się następująco:

77 kg K-1 – Wojciech Wierzbicki VS Paweł Biszczak
77 kg MMA – Bartłomiej „Ruby”Brzeziński – Gabriel Al.-Sulwi „Arab”
+95 kg K-1 – Nikolaj Falin VS Arkadiusz Wrzosek
77 kg MMA – Nassourdine Imavov VS Michał Michalski
65 kg K-1 – Marta Waliczek VS Róża Gumienna
84 kg MMA – Bartosz Leśko VS Paweł Brandys
56 kg MMA – Magdalena Rak VS Barbara Nalepka
70 kg K-1 Marcin Stopka VS Krzysztof Kottas
70 kg MMA – Patryk Nowak VS Mateusz Głąb
77 kg MMA – Tymoteusz Łopaczyk VS Adrian Błeszyński


Gala FEN19 odbędzie się we Wrocławiu, w głównej Hali Widowiskowo-Sportowej (Wejherowska 34, 50-001 Wrocław). Bilety dostępne są na www.bilety-fen-mma.com.


Na FEN 19 Bitwa o Wrocław​ stawką będzie zgarnięcie pasa wagi ciężkiej w formule K-1. O to zaszczytne wyróżnienie powalczą Arkadiusz Wrzosek​ i Nikolaj Falin​. Komu się uda?

Róża Gumienna (8-0) 14 października będzie broniła pasa mistrzowskiego FEN w kategorii do 65 kilogramów. Jej rywalką podczas „Bitwy o Wrocław” będzie Marta Waliczek (1-0-1). Starcie odbędzie się na zasadach K-1.

🚨 Masz pytania dotyczące Video Seedingu? Powiemy Ci jak wypromować 📈 Twoje Video na YouTube! Skontaktuj się z nami: [email protected]


Video seeding pozwala osiągnąć duże zaangażowanie, które jest potrzebne do wirusowego rozprzestrzeniania filmu. Reklama natywna w internecie. Social Video Seeding

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

X