Jak dodać kampanię video do InstaStory?

Jak dodać kampanię video do InstaStory?

Wracamy z kolejnym artykułem z serii know-how. Dzisiaj zajmiemy się problemem, z którym nasi Wydawcy spotykają się ostatnio coraz częściej, a mianowicie: jak dodać kampanię z promowanym video na Instastories?
ViralStat - Track, Analyze and Compare any video ViralStat.com


Jak zmonetyzować Instagram? #VideoMarketing #Instagram Click To Tweet

Krok po kroku pokażemy Ci, jak wygenerować, a następnie dodać link z promowanym filmem do swojego profilu na Instagramie. Zaczynamy?Kilka dni temu przekazaliśmy Wam poradnik, który znajdziecie tutaj: Jak dodać aktywny link do InstaStory? Wiedza, która się w nim znajduje, przyda się Wam do wygenerowania linku z platformy ViralSeed.


Jeśli masz już założone konto Wydawcy, upewnij się, że jest ono aktywne (ważne, by pamiętać o uzupełnieniu wszystkich danych konta – w przeciwnym razie utrudni to proces aktywacji, a później wypłatę zarobionych przez Ciebie środków!). Zaloguj się i dodaj do swojego profilu konto na Instagramie. Jeśli już to zrobisz, następnym krokiem będzie wygenerowanie linku do aktywnej kampanii.

Dodawanie Twojego konta na Instagramie do panelu ViralSeed

Pamiętaj, że do swojego konta Wydawcy możesz dodać nieograniczoną ilość stron, blogów i profilów social media, którymi zarządzasz i na których możesz publikować nasze kampanie video!


 • Kliknij ‘Dodaj profil Social Media’
 • Po uzupełnieniu pól: ‘Nazwa strony’, ‘URL’, ‘Statystyki’, wybraniu kategorii strony, krajów z jakich masz obserwujących, wieku i płci oraz uzupełnieniu krótkiego opisu Twojego konta na Instagramie kliknij ‘ZAPISZ’Po zapisaniu profilu musisz odczekać kilka chwil aby został on przez nas zaakceptowany. Jeśli jest uzupełniony, procedura zajmuje nam max 12h (zazwyczaj jest to czas ok 30-60 minut)

Teraz zajmiemy się wybieraniem video, które chcesz u siebie opublikować. Możesz to zrobić w dwojaki sposób: poprzez sekcję “Kampanie” lub “Strony”.

 

 

 

Opcja 1: “Kampanie”:

 

 

 

 

Kliknięcie w zakładkę przeniesie Cię na stronę ze wszystkimi dostępnymi dla Ciebie aktualnymi kampaniami (w prawym górnym rogu widzisz, której strony dotyczy lista).

 

 
Teraz przejdźmy do opcji drugiej.

 

 

 

Opcja 2: “Strony”

 

 

 

 

Po kliknięciu w zakładkę “Strony”, przechodzisz do tabeli ze wszystkimi dodanymi przez Ciebie do tej pory stronami/profilami.

 

Z listy stron wybierz tę, dla której kampanię chcesz zobaczyć, a następnie klikając w ikonkę “Lista kampanii” przejdź do kolejnego etapu.

 

 

 

 

Jesteśmy teraz na liście dostępnych dla nas kampanii.

 

 

W obu przypadkach, zarówno przechodząc przez zakładkę “Kampanie” czy “Strony”, kolejny etap jest już taki sam.

Generowanie linku do video

 

 

Jesteśmy teraz na liście z dostępnymi dla Twojego profilu kampaniami. Wybierz video, które chcesz pokazać swoim obserwującym na Instagramie.


W nowym oknie pojawiają Ci się informacje dotyczące kampanii:


Zjedź na dół. W miejscu Player kliknij na napis ‘Landing Page’ a następnie skopiuj link do schowka.
W schowku masz już zapisany link do aktywnej kampanii. Teraz będzie Ci potrzebna wiedza, którą zamieściliśmy tutaj: Jak dodać aktywny link do InstaStory?


Prawda, że proste? Post z linkiem dodany, teraz tylko sprawdzać dochody 😉


 

To w zasadzie zamyka nam temat. Mamy nadzieję, że nawet jeśli do tej pory tylko zastanawiałeś się nad rozpoczęciem kampanii, ale wydawało Ci się to zbyt skomplikowane – teraz już takie nie jest 😁 Gdybyś jednak potrzebował asysty lub miał dodatkowe pytania, to pisz o każdej porze dnia i nocy na [email protected] Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Zobacz jak działa nasz program partnerski ⤵⤵

Program partnerski


Czytaj więcej:

6 komentarzy
 • Posted at 10:46, 20 września 2017

  Brzmi skomplikowanie, ale po przeczytaniu artykułu nie wydaje się już takie trudne 🙂

 • Marzena WM
  Posted at 11:14, 20 września 2017

  I wszystko jasne 🙂

  • Marek Gwóźdź
   Posted at 20:35, 26 września 2017

   W razie pytań, pozostaję do dyspozycji 🙂

 • Posted at 11:15, 20 września 2017

  Użytecznych info nigdy za wiele 😉

  • Marek Gwóźdź
   Posted at 20:35, 26 września 2017

   Polecamy się 🙂

 • Posted at 18:14, 24 listopada 2017
X