Nowości na YouTube Live

Nowości na YouTube Live

Kierownik odpowiedzialny w YouTube za Live poinformował na blogu o wdrożeniu do YouTube Live kilku nowości.

ViralStat - Track, Analyze and Compare any video ViralStat.com

Powtórka dyskusji z czatu na żywoPierwszą z wprowadzonych nowości jest uzupełnienie powtórki live o dyskusję z czatu. Dzięki temu można będzie śledzić na powtórce, jak widzowie komentowali poszczególne fragmenty live.
Większa dostępność transmisji liveAutomatyczne angielskie napisy są na YouTube już od 2009 roku. W najbliższym czasie pojawią się one również podczas YouTube Live. To wszystko dzięki technologii LASR – automatycznego rozpoznawania mowy na żywo. Jak przekazuje Kurt Wilms, Live Video Product LeadWprowadzimy to w ciągu najbliższych tygodni i będziemy nadal zwiększać dokładność i opóźnienie automatycznych napisów.
Więcej ciekawych funkcji dla osób nadających na żywoTwórcy będą mogli teraz dodawać znacznik lokalizacji YouTube Live oraz dzielić się swoimi ulubionymi miejscami, z których transmitują na żywo. Twórcy i widzowie będą mieli też możliwość przeglądania innych filmów z tym samym znacznikiem lokalizacji. Będzie można użyć filtra lokalizacji, by wszystkie filmy z wybranego miejsca dało się znaleźć na stronie wyników wyszukiwania.

Dzięki YouTube Live twórcy pokazują, co się u nich dzieje i gdzie obecnie przebywają, a dzięki wprowadzanym innowacjom transmisje będą jeszcze ciekawsze.


Podsumowując nowości:

  • automatyczne napisy w języku angielskim,
  • powtórki czatów z video live,
  • ulepszony SuperChat,
  • oznaczanie lokalizacji
2 komentarze
X