ViralSeed partnerem medialnym rajdowego teamu

ViralSeed partnerem medialnym rajdowego teamu

ViralSeed partnerem medialnym rajdowego teamu. Bracia Szeja po raz czwarty wystartują w czeskim czempionacie – najmocniej obsadzonym, rajdowym cyklu w Europie.


Bracia Szeja to najlepsi obcokrajowcy w Rajdowych Mistrzostwach Czech 2017 (Ford Fiesta R5), a także Mistrzowie Czech w klasie 3 z 2016 roku (Subaru Impreza STI). Jako zespół są świetnie zorganizowani, dbają o każdy szczegół i przez ostatnie lata zrobili duże postępy. Cieszymy się, że ich ogromne zaangażowanie docenił nowy partner – czeska firma Kovax – komentuje Maciej Krzyszycha Business Development Manager ViralSeed.


Jesteśmy przekonani, że rywalizacja w niezwykle mocnej stawce umożliwi Jarkowi i Marcinowi szybki progres, który w przyszłości pozwoli odnosić spektakularne sukcesy w Mistrzostwach Europy (ERC). – dodaje Krzyszycha


GK FORGE Rally Team sezon rozpocznie startem w Kovax Valasska Rally ValMez (24-25
marca). Pojadą również w dniach 20-21 kwietnia na 53. Rallye Šumava Klatowy, Rallye Cesky
Krumlov (18-19 maja), Agrotec Petronas Syntium Rally Hustopece (15-16 czerwca), Rajdzie
Bohemia (30 czerwca – 1 lipca), by w końcu powalczyć o ostatnie punkty w klasyfikacji
generalnej w Rajdzie Pribram (5-7 października).


Jarek Szeja: – Zima to tylko pozornie przerwa w rajdach samochodowych. Tak naprawdę, to okres ciężkiej pracy nad przygotowaniem programu startów na kolejny sezon. W tym roku trwało to nieco dłużej, ale najważniejsze jest to, że mamy dobrą wiadomość – będziemy kontynuować starty w mistrzostwach Czech i to w Fordzie Fiesta R5, czyli samochodzie, który pozwala na walkę o najwyższe lokaty. Nigdy nie brakowało mi motywacji i zaangażowania, ale po trzech sezonach rywalizacji na czeskich odcinkach wiem, że mocna obsada i wysoki poziom rywali wyzwalają u sportowca jeszcze większą wolę walki i determinację w dążeniu do celu. Dlatego bardzo się cieszę z tego, że czeka nas kolejny sezon pełen zaciętych pojedynków z wymagającymi rywalami, ale jeszcze bardziej cieszę się z tego, że do rajdówki wsiądę już za dwa tygodnie. Jako zespół staramy się ciągle rozwijać i poprawiać, więc nie ukrywam, że w tym roku chciałbym wykorzystać doświadczenie, jakie zebraliśmy w poprzednim sezonie i pokusić się o lepsze rezultaty. Jednocześnie jestem dumny z drogi, którą przez osiem lat pokonaliśmy razem z firmą GK Forge, dzięki której mogliśmy konsekwentnie robić postępy i być tu, gdzie jesteśmy. W kolejnym sezonie dam z siebie wszystko, by Ford Fiesta R5 w barwach GK Forge i naszego nowego partnera – firmy Kowax, dojeżdżał do mety na wysokich pozycjach.O ich występach będziemy informować was na bieżąco.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

X