Poradniki

Jak dodać GIF’y do InstaStory?

Jakiś czas temu Instagram nawiązał współpracę z GIPHy, dzięki czemu od niedawna jego użytkownicy mogą dodawać animowane naklejki do swoich InstaStories. Dziś mam dla Was krótką instrukcję jak to zrobić.

SEO na YouTube. Jak zacząć?

Czym jest SEO i dlaczego jest ważne na YouTube? O czym musisz pamiętać, aby zwiększyć szansę na to, by twoje video na YouTube zyskało jeszcze więcej wyświetleń? Dziś kolejny wpis z serii know-how.

Jak dodać aktywny link do InstaStory?

Zastanawiasz się, jak dodać aktywny link na Instagramie? Oto kilka wskazówek, które pomogą zwiększyć ruch na Twojej witrynie za pośrednictwem jednego z najpopularniejszych obecnie serwisów społecznościowych!

 

Dodawanie kampanii video na profilu social media.

Witamy na kolejnym z naszych artykułów know-how. Dzisiaj zajmiemy się ważną, często nurtującą naszych Wydawców kwestią, a mianowicie: jak dodać kampanię z promowanym video na swój profil w mediach społecznościowych?     Poniżej...

Read More

Dodawanie kampanii video na stronę/blog.

Kochany nasz Wydawco! Ten artykuł stworzony jest z myślą właśnie o Tobie! Niejednokrotnie spotkaliśmy się z pytaniem, jak dodać na swoją stronę/blog kampanię z promowanym video? Nie jest to wyjątkowo...

Read More
X