3 darmowe narzędzia do tworzenia prostych grafik na kanał YouTube

3 darmowe narzędzia do tworzenia prostych grafik na kanał YouTube

Pracując codziennie na platformie YouTube, spotykamy się z dużą ilością kont, które mają nieuzupełnione profile. Powodem np. braku zdjęcia w tle jest brak umiejętności lub brak dostępu do takich programów jak Photoshop.


Drodzy czytelnicy, mam dla Was dobrą wiadomość! Nie musicie już spędzać wielu godzin przed komputerem, by zdobyć certyfikat obsługi Adobe Photoshop czy Adobe Ilustrator.


W sieci mamy mnóstwo prostych i intuicyjnych programów, które pomogą nam przygotować grafiki. Te możemy umieścić na naszym profilu na YouTube lub wykorzystać przy tworzeniu wspaniałych kampanii video. Zanim stworzymy grafiki na YouTube, kilka wskazówek dotyczących ich wielkości.

YouTube cheatsheetpic. stuartjdavidson.com

3 narzędzia do tworzenia grafikKażdy z Was ma swoje ulubione narzędzia do tworzenia grafik – zaczynając od bardzo prostych, a kończąc na Adobe Photoshopie. Nie jestem grafikiem, jednak podzielę się z wami trzema, z których ja korzystam na co dzień, bądź kiedyś korzystałem i uważam, że warto się nad nimi pochylić.

   1. Canva.com 


    Mój ulubiony program. Od dawna używam go do tworzenia prostych grafik, nie tylko na kanał YouTube. Do dyspozycji mamy mnóstwo szablonów. Kilka kliknięć i gotową grafikę mamy na dysku.  1. FotoJet.com

   Adres podrzucił mi znajomy, więc nie odmówiłem sobie przetestowania. Możemy tu edytować zdjęcia, tworzyć kolaże lub przygotować grafikę od zera. Nie trzeba być specjalistą od grafiki, aby móc skorzystać z fotojet.com  2. Snappa.com


   Kolejne proste narzędzie do grafik w social media. Każdy z Was z pewnością sobie z nim poradzi.


   Snappa – Explainer Video from Snappa on Vimeo.A Wy z jakich narzędzi do tworzenia prostych grafik korzystacie? Koniecznie pochwalcie się w komentarzu!

Pomożemy Ci w promocji twojego video na YouTube! Napisz: support[at]viralseed.com

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

X