Dodawanie kampanii video na profilu social media.

Dodawanie kampanii video na profilu social media.

Witamy na kolejnym z naszych artykułów know-how. Dzisiaj zajmiemy się ważną, często nurtującą naszych Wydawców kwestią, a mianowicie: jak dodać kampanię z promowanym video na swój profil w mediach społecznościowych?

 

 

Poniżej dokładnie pokażemy Ci, jak wygenerować i później zamieścić, link z promowanym filmem w swoim poście na profilu social media lub forum, na którym możesz udostępniać linki video. Zaczynamy?

 

 

 

Masz już konto Wydawcy (albo po tej lekturze założysz, bo stwierdzisz, że zarabianie w sieci nigdy nie było takie proste), dane uzupełnione (to bardzo ważne, w przeciwnym razie nie będziemy w stanie wypłacić Ci zarobionych środków) i dodany przynajmniej jeden profil social media (prywatny/grupa/fanpage, którym zarządzasz – opcji jest naprawdę wiele: na Facebooku, Twitterze, LinkedIn i itp.), na którym możesz opublikować posta z wklejonym linkiem do video. Jeśli jeszcze nie, to jest ten czas, aby to zrobić 😊

 

 

 

 

Dodajemy profil Social Media (my dla przykładu dodajemy nasz fanpage ViralSeed Polska):

 

 

 

 

Po dodaniu profilu/fanpage’u musisz poczekać, aż przejdzie on proces weryfikacji. Zazwyczaj do kilku godzin, przeważnie jednak trwa to kilka minut.

 

 

Teraz zajmiemy się wybieraniem video, które chcesz u siebie opublikować. Można to zrobić w dwojaki sposób: poprzez sekcję “Kampanie” lub “Strony”.

 

 

 

Opcja 1: “Kampanie”:

 

 

 

 

Kliknięcie w zakładkę przeniesie Cię na stronę ze wszystkimi dostępnymi dla Ciebie, aktualnymi kampaniami (w prawym górnym rogu widzisz, której strony lista dotyczy).

 

 

 

 

Teraz przejdźmy do opcji drugiej.

 

 

 

Opcja 2: “Strony”

 

 

 

 

Po kliknieciu w zakładkę “Strony”, przechodzisz do tabeli ze wszystkimi dodanymi przez Ciebie do tej pory stronami/profilami.

 

Z listy stron wybierz tę, dla której kampanie chcesz zobaczyć, a następnie klikając w ikonkę “Lista kampanii”, przejdź do kolejnego etapu.

 

 

 

 

Jesteśmy teraz na liście dostępnych dla nas kampanii.

 

 

W obu przypadkach, zarówno przechodząc przez zakładkę “Kampanie” czy “Strony”, kolejny etap jest już taki sam.

 

 

Generowanie linku do video

 

 

Jesteśmy teraz na liście z dostępnymi dla Twojego profilu kampaniami. Wybierz video, które chcesz opublikować swoim followersom – koniec wiersza danego filmu.

 

 

Widzisz niebieski button “Pobierz kod”? Kliknij w niego:

 

 

 

 

 

 

Pobierz wygenerowany link (skopiuj do schowka od razu albo jeśli chcesz, podejrzyj jak wygląda landing page, na którą link będzie przekierowywał Twoich użytkowników):

 

 

 

 

 

Skopiowany link może być swobodnie zamieszczany w treści posta. W naszym przypadku wygląda to tak:

 

 

 

 

I już. Post z linkiem dodany, teraz tylko sprawdzać dochody 😉

Zobacz również: Jak dodać kampanię video do InstaStory (Instagram).

To w zasadzie zamyka nam temat. Mamy nadzieję, że nawet jeśli do tej pory tylko zastanawiałeś się nad rozpoczęciem kampanii, ale wydawało Ci się to zbyt skomplikowane – to już takie nie jest 😁 Gdybyś jednak potrzebował asysty lub masz dodatkowe pytania, to pisz o każdej porze dnia i nocy na [email protected] Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

2 komentarze
X